V.Otrokovice-Zborovice 2:2

Před zápasem bychom bod brali,ale vzhledem k průběhu zápasu je to asi málo.Zborovští vedli o dvě branky,ale vedení nedokázali udržet.Bod je nakonec dobrý,Viktoriáni nastřelili břevno i tyč,dobrý výkon opět podal Roman Chytrý.

V 7.minutě se trefil z 20.metrů Bezslezina 0:1 a zaskočil tím domácí tým,který v dobývání hostující branky nastřelil tyč a jinak troskotal na brankáři Chytrém.Ve 46.minutě se trefil Krejčí po zmatcích v domácí obraně do prázdné branky 0:2,a začínalo se rodit velké překvapení.

Domácí ale ihned po rozehrání zaútočili a po faulu v šestnástce snížili z penalty 1:2.Svůj tlak domácí zvyšovali a posíleni o tři zkušené borce z "A" týmu .v 60 minutě vyrovnali na 2:2.V tu chvíli jako by se oba soupeři spokojili z bodem a do konce zápasu se stav již nezměnil.