Současný kádr 1.A mužstva Zborovic postoupil v sezoně 2006-2007 z druhého místa 1.B třídy do 1.A třídy,

kterou ihned jako nováček soutěže v sezoně 2007-2008 s přehledem vyhrál s bilancí 15 výher, 7 remíz,

4 prohry a ziskem 52 bodů.Pro všechny generace fotbalistů Zborovic,realizační tým,trenéry a v neposlední

řadě pro všechny příznivce zborovické kopané byl postup do Krajského přeboru historickým počinem a již

navždy bude zapsán zlatým písmem v historické kronice našeho klubu.

Zborovice – Prakšice-Pašovice 3:0 (1:0)
Utkání začalo opatrnou hrou obou mužstev, hosté se soustředili více na obranu. První šance se zrodila v 8.minutě. Za zborovickou defenzivní řadu se dostal Sychra, ale jeho zakončení bylo nepřesné. Chvíli nato si příležitost vypracoval domácí Šuta, jenže se vyznamenal brankář Čechman. V další šanci již Šuta brankáře překonal, ale míč zastavila tyč a následnou dorážku znovu Čechman vyrazil. Domácí v této fázi utkání dostali hosty pod tlak. Vedoucí branka Zborovic přišla ve 30. minutě, kdy si na dlouhý míč na pravou stranu naběhl Hušek a krásným lobem překonal vybíhajícího brankáře. Domácí se potom snažili o zvýšení vedení, ale chybělo jim přesnější zakončení.
Do druhého poločasu vstoupili aktivněji opět Zborovičtí - zvýšení vedení zajistil v 52. minutě svou druhou brankou Hušek, který po centru překonal hlavou hostujícího brankáře. Prakšičtí měli snahu o změnu stavu, ale pozorná domácí obrana je k ničemu nepustila. V pohodě hrající domácí ještě zvýraznili svoje vítězství v 80. minutě. Šuta přihrál střídajícímu Setínskému, ten si pohrál s beky i brankářem a zvýšil na konečných 3:0. Po závěrečném hvizdu rozhodčího mohli domácí hráči spolu se svými příznivci začít slavit celkové vítězství v soutěži.
Branky: Hušek 2, Setinský

Sestavy
Zborovice: Chytrý Roman – Plesník, Štěpánek, Švejcar Václav, Tesař, Šuta, Krejčí, Bělaška, Barnet Radomír, Hušek, střídali: Plšek, Šmíd, Setínský
Prakšice-Pašovice: Čechman – Zálešák, Blaha, Maňásek, Gajdůšek, Němeček, Jurák, Dynka, Šimuni, Ondra, Sychra, střídali: Poláček, Babušík