Zborovice-Dolní Němčí 3:2

Po dlouhých 14. měsících vítězí Zborovice v domácím prostředí.V kvalitním,nervy drásajícím utkání byl k vidění zápas dvou rozdílných poločasů.Ten první lépe začali domácí ve snaze odčinit nešťastnou prohru z Nedachlebic a konečně ukončit černou sérii v čekání na domácí výhru.Už v 6. minutě zvedali domácí ruce nad hlavu,ale střela Krejčího končí na tyči.Ale už ve 25.minutě se domácí dočkali,kdy nejlepší hráč domácích Kojetský zachoval při průniku chladnou hlavu a nekompromisně zavěsil - 1:0.O sedm minut později Štěpánek z dobré pozice z 15metrů střílí hlavou těsně nad branku.To už si Tomáš Kojetský chystá pomalu druhý zářez a ve 38.minutě zvyšuje na 2:0.V tu chvíli by si málokdo vsadil na drama.Jenže Dolní Němčí nejsou žádná ořezávátka a ukázali,že jsou kvalitní tým.V 58.minutě Stojastal vstřelil kontaktní branku a začalo být zle.Zborovicím se v tu chvíli přestaly dařit přihrávky a centry a na Romana Chytrého se valil jeden útok za druhým.Díky jeho zkušenostem pár šancí hostí bravurně vyřešil,15 minut před koncem však nestačil na centr z levé strany,který si Vašek Švejcar nešťastně srazil do vlastní branky.V tu chvíli by si nikdo na naše fotbalisty nevsadil,jenže se začali ozývat domácí příznivci a hnali fotbalisty do útoku.Ještě v 80.minutě ve skrumáži před hostujícím gólmanem střílí Martin Vybíral těsně vedle tyče,aby se tento hráč stal v 88.minutě hrdinou utkání a střílí vítězný gól Zborovic.Za svůj výkon si hráči Zborovic nad velmi kvalitním soupeřem vítězství zasloužili a do dalších bojů jim jistě přejeme hodně štěstí.