Zborovice-Slovácko "C" 2-1

Začátek zápasu patřil domácím fotbalistům.Během deseti minut si vytvořili tři skvělé šance,které korunovali vedoucím gólem Martina Vybírala,který se po hrubé chybě hostující obrany zmocnil míče a samostatný průnik s přehledem proměnil - 1:0.V tu chvíli zkušenější hosté hru srovnali  a rychlými brejky zaměstnávali obranu Zborovických.Svou snahu po vyrovnání korunovali hned ve 12.min,kdy po celý zápas vynikající gólman Roman Chytrý střelu hostů vyrazil jen před sebe a pro Blažka už nebyl problém dorazit střelu do odkryté branky - 1:1.Domácí se po inkasované brance nestáhli a kupodivu byli aktivnější ve střelách na branku hostů.Když už začali ke konci poločasu fotbalisté Slovácka získávat převahu,nečekaně udeřili domácí.Opět po hrubé chybě v obraně se míče zmocnil Tomáš Kojetský a nekompromisně zavěsil - 2:1.

Do druhého poločasu vstoupili hosté aktivně,ale jejich střely a šance končily na výborném gólmanovi Chytrém.10 minut před koncem dostal po hrubém faulu červenou kartu hostující hráč a tím srazil snahu hostů o vyrovnání.Domácí pečlivě bránili, a přestože měli hosté více ze hry,do vyložené šance se do konce utkání již nedostali a domácí fotbalisté získali velmi cenné 3body.

Sestava Zborovic:                                                                 Chytrý