Prakšice - Zborovice 1:0

takže překvapení se nekonalo a v Prakšicích jsme v důležitém utkání nebodovali, když jsme domácím podlehli nejtěsnějším rozdílem 1:0. Ukázalo se, jako už poněkolikaté, že v Prakšicích se nám nedaří... V prvním poločase za podpory silného větru jsem měli sice více ze hry, ale k přímému ohrožení domácí branky jsem se nedostali. Stejnou výhodu dokázali domácí využít ve druhém poločase, kdy byli aktivnější a po chybě v rozehrávce dostal Ondra v 65. min. domácí do vedení. Po vedoucí brance jsme na domácí již nedokázali nic vymyslet a radost z důležité výhry slavili Prakšičtí hráči.

Sestava:  Chytrý-Plšek, Vybíral,Šmíd, Bezslezina, Tesař, Bělaška, Přecechtílek, Šumbera, Štěpánek, Setínský   střídal: Kojetský