TJ ZBOROVICE- FC MORKOVICE 0:5 (0:2), rozhodčí Kunický, diváků 300

branky: Hlaváček, Kroutilík,Černý, Kutňák 2

Zborovice- Chytrý-Šmíd (Krejčí) Plšek, Kojetský, Švejcar, Vaňák (Šumbera), Vybíral (Bezslezina), Štěpánek, Němec, Barnet, Setínský

Morkovice- Veselý- Kroutilík, jablunka (Dutka), Černý, Slavíček, Petroš, Hanák (Přecechtílek), Hlaváček (Šimčík), Kutňák, Vymazal, Majda (Přecechtílek)

Od začátku zápasu měli míč častěji na kopačkách hosté z Morkovic a v 11´min. se dorážkou Hlaváčka po standartní situaci dostali do vedení.  O chvíli na to zvýšil jejich vedení Kroutilík. Domácí mohli snížit před poločasem Vybíralem, ale jeho hlavičku vyrazil na roh Veselý. Ve druhém poločase se po přesném centru Kroutilíka prosadil hlavou Černý a utkání se již jen dohrávalo. V závěru utkání se ještě za hosty prosadil dvěma přesnými střelami Kutňák  a uzavřel skore zápasu na 5:0 pro hosty.