Zborovice-Hluk 0:4

Zborovice-Hluk 0:4 (0:0) Dohnal 2 (1p), Radoch, Miroš, rozhodčí Tkadlec, diváků 120

Zborovice: Barnet Zbyněk-Švejcar Václav, Švejcar Vratislav (Vybírak 80´), Štěpánek, Šmíd, Němec, Páník, Krejčí ( 65´Bezslezina), Kojetský (Šumbera 40´), Setínský, Barnet Radomír

V prvním poločase jsme hostům díky jejich pasivitě stačili. Obě mužstva si vytvořila  po jedné šanci a hrálo se ve středu hřiště. Druhý poločas ovšem začali lépe hosté a v 50´ se díky pěkné střele z 20 m ujali vedení.  Za pět minut na to jsme mohli stav srovnat, kdy se za obranu hostů dostal Šumbera, ale brankář jeho střelu vyrazil na roh. Po následné rohovém kopu jsme však hrubou chybou umožnili hostům zvýšit vedení a bylo prakticky rozhodnuto. V pohodě hrající hosté  ještě navýšily skore dalšími dvěma brankami. Kvalitní hostující tým zaslouženě zvítězil, když všechny jejich branky zařídil za druhý poločas výborně hrající útočník Dohnal.