Morkovice "B" - Zborovice 1:4(1:1)

16.09.2012 18:20

Musím trochu poopravit kritiku z minulého týdne:Zborovice fotbal hrát umí.Dnes jim zápas náramně vyšel a všem hráčům patří poděkování za předvedený výkon.Škoda jen,že takové výkony nepředvádí i na domácím hřišti.Je to dáno asi hrací plochou,protože naše hřiště opravdu patří k nejhorším v okrese,pak přijedou na kvalitní terén a předváděná hra je úpně jiná.

V Morkovicích,ikdyž jen na "umělce" šli ve 30.minutě do vedení domácí po hrubé chybě hostující defenzivy.Hostům se dařily rychlé brejky z nakopávaných míčů gólmana za obranu domácích.Jeden takový atak vedl k vyrovnávací brance.Napřed se řítil sám Hlaváč na gólmana,ten jeho střelu a následné dvě dorážky zázračně vytěsnil na roh.Z něj se už Hlaváč nemýlil 1:1.

Ve druhém poločase bylo na hřišti jen jedno mužstvo a to mužstvo Zborovic.Domácí k ničemu nepustili a naopak,trestali je za snahu strhnou vedení na svou stranu.Z rychlých brejků se zrodily dva krásné góly Kojetského,kterému se zápas velmi povedl a patřil k nejlepším hráčům na hřišti.Jednu branku přidal Zapletal.