Fotbal je někdy krutý.Admira Hulín-Zborovice 3:2

05.09.2011 18:33

Další ze série velmi smolných zápasů sehráli fotbalisté Zborovic na hřišti favorita na Admiře Hulín.Hosté zaskočili domácí fotbalovou jednoduchostí a bylo vidět,že přijeli hrát fotbal. I přesto že se dostali domácí dorážkou Volka v 17.min do vedení, soupeř byl aktivnější a bylo ho celé hřiště.Admiře se prostě nechtělo běhat. Zborovice v 40.min po zásluze srovnaly na 1:1 gólem Laubeho . A to již několikrát gólman domácích zachránil svou bránu před vstřelením další branky.

Do druhého poločasu nastoupil místo J.Hradila Štoll a v útoku Admiry to
ožilo. Přesto se Zborovice dostaly do vedení, když v 64.min Šumbera hlavou k tyči zvyšuje na 1:2. Od tohoto gólu se začala Admira hrát fotbal. Aktivní M.Simerský v 71.min prostřelil vynikajícího brankáře Chytrého. O pár minut později šel sám na Chytrého,ten ho krásně vychytal. V 86.min se rozjela jedna z nejpěknějších akcí zápasu, kdy R.Simerský centrem našel M.Simerského a brankář hostí zázračně vytěsnil na tyč. Radost alespoň z bodu za remízu nám po rohu v 87.min pokazil Slávek Štoll , který poslal míč k hlavou k tyči soupeřovi brány.
V dramatickém utkání,určitě bohatém na gólové příležitosti,Zborovice nezklamaly,jen fanoušci si říkali,že fotbal je někdy krutý.

sestava-fotogalerie

branky:Laube,Šumbera

Zpět