Holešov - Zborovice 2:1

SFK Holešov - TJ Pilan Zborovice 2:1 (0:1) branka: 24´Setínský

Zborovice: Barnet Zbyněk- Bezslezina,Šmíd, Štěpánek, Tesař, Páník, Němec, Kojetský, Krejčí (84´Šumbera), Setínský (85´Vybíral), Barnet Radomír

Domácí jsme v prvním poločase zaskočili naší aktivní hrou, neboť jsme dobře bránili a navíc byli nebezpeční před domácí brankou. Ve 13´ minutě dostal za domácí obranu míč Krejčí , ale jeho lob přes brankáře přeletěl i bránu. Ve 24´se po centru Krejčího z levé strany prosadil hlavou Setínský na 1:0. Dvě minuty na to tentýž hráč mohl zvýšit naše vedení, ale domácí brankář jeho střelu vyrazil na roh. Domácí se nedokázali během 1.poločasu prosadit proti pozorné obraně a jejich střelecké pokusy nebyly vážným ohrožením naší branky. I druhý poločas jsme zahájili lépe a vedení mohli zvýšit Štěpánek a Setínský, ale jejich hlavičky jen těsně minuly domácí branku. V 69´  vyšla domácím kombinace na pravé straně na jejímž konci byl důraz domácího hráče a vyrovnání stavu. Domácí poté ožili a v 83´naši nepozornost při vhazování na půlící čáře rychlým rozehráním do nezformované obrany potrestali druhým gólem. V závěru jsme se snažili o vyrovnání stavu, ale domácí si vedení  pohlídali.