Z důvodu nepříznivého počasí turnaj zrušen.

01.08.2011 10:37

Poslední přípravou A mužstva na mistrovské utkání měl být turnaj ve Zdounkách. Ovšem z důvodu nepříznivého počasí byl turnaj zrušen a namísto něj se mužstva střetla mezi sebou. My se utkali s mužstvem Rataj na umělé trávě v Morkovicích, neboť domácí hřiště nebyla připravena.

V prvním poločase jsme se dostali do několika šancí, ale jejich nepřesné zakončení branku nepřineslo. V konci poločasu se ujaly vedení Rataje pěknou střelou z dálky. O chvíli na to srovnal Vašek Šuta, když přehodil po brejku brankáře. Ve druhém poločase měly více příležitostí Rataje a trefily se opět pěknou střelou po rohovém kopu. Po nedorozumění obrany jsme  inkasovali ještě jednou. Na konečných 3:2 snížil v závěru utkání gólman Renda Harásek dorážkou.  Před začátkem soutěže to byl nepřesvědčivý výkon a je hodně co zlepšovat.

B tým se v sobotu účastnilo turnaje v Koválovicích. V úvodním utkání podlehl domácím Koválovicím 3:2 a v boji o třetí místo prohrál s Lutopecnami 4:3. Historicky první branku za B tým vstřelil veterán Tomáš Janča.