Velikonoční nadílka ve Zborovicích:Zborovice-Míškovice 2:1

24.04.2011 18:21

Souboj sousedících týmů v tabulce přinesl opatrný fotbal se snahou neudělat žádnou chybu.Bohužel tu největší chybu udělal zkušený Honza Bezslezina,kdy jeho slabou domů vystihl útočník hostí Kopřiva a s přehledem propálil bezmoného Chytrého na 0:1.

Druhý poločas hřiště skrápěl hustý déšť a Zborovští hráči se pustili do dobývání míškovické branky.V 60.minutě se zásluhou Hlaváče dočkali vyrovnání,kdy krásný centr usměrnil do brány.O deset minut vstřelil vítězný gól M.Judas a když rozhodčí za nesportovní chování poslal hosty do deseti,bylo rozhodnuto.Nutno poznamenat,že vyloučený hráč hostí neudržel nervy ani mimo hřiště a v šatně vzteky rozkopal dveře.

Fanoušci Zborovic děkují hráčům za krásně fotbalové odpoledne s velikonoční nadílkou tří bodú.

Sestava Zborovic:Chytrý,Štěpánek,Švejcar,Vybíral,Bezslezina,Přecechtílek,Hanák,Šuta,Kojetský,Judas,Hlaváč.