Těší nás jen zisk tří cenných bodů:Zborovice - Holešov "B" 4:0

31.10.2010 16:12

V důležitém souboji s mužstvem ze spodní části tabulky byl celý zápas ovlivněn velmi silným větrem.Utkání se od samého začátku vyznačovalo spíše bojem než pohlednou hrou.Byl to boj mezi šestnáctkami obou soupeřů se spoustou ztracených míčů a nepřesných přihrávek.Domácí hráli první půli proti silnému větru a jen díky větší zkušenosti šli do kabin s jednogólovým náskokem,kdy jednu z mála podařených akcí zakončil v 45min.zkušený F.Hanák-1:0.

Druhý poločas domácí za podpory větru začali náporem,ale gólem skončila jen proměněná penalta J.Štěpánka za faul ve vápně na M.Vybírala 2-0.Při třetím gólu pomohl domácím vydatně vítr,kdy nákop J.Štěpánka ze 40.metrů gólman hostí podcenil,míč dopadl před něj,přeskočil ho a skončil k radosti domácích příznivců v brance.Svou snahu domácí korunovali v 90.minutě,kdy závar před brankou hostí vyřešil T.Krejčí ke vstřelení branky na konečných 4:0.

Sestava:                                                                               Harásek,