Spravedlivá hodová nadílka:Zborovice-Malenovice 3:2

28.08.2010 19:12

První tři zasloužené body v sezoně vybojovali hráči Zborovic proti silnému soupeři z Malenovic.Od prvního hvizdu byla na našich hráčích vidět větší touha po vítězství a snaha potvrdit stoupající formu z minulých zápasů.Opět se defenziva nevyvarovala hrubých chyb a opět to mužstvo nepoložilo a nevedlo k horšímu výkonu.V 15.minutě udělal chybu gólman domácích,kdy při trestném kopu malenovských z 25 metrů při střele špatně odhadl odskok míče.Gólman šel po střele k zemi,míč před ním skočil zastavil se v domácí síti 0:1. To domácí vyhecovalo k větší aktivitě a odměnou jim byla 32.minuta.Po skrumáži nastřelili tyč a odražený míč prudkou střelou zasunul za gólmana hostí náš nejlepší střelec J.Štěpánek 1:1.(v práci za své výkony dluží už několik chlebíčků a budu mu to tady tak dlouho připomínat,dokud svůj dluh nesplatí :-) ).Druhý poločas začal oboustranně opatrně,žádné z mužstev nechtělo udělat chybu.Do 70.minuty se hrálo převážně mezi šesnáctkami,než se nadechl k obrovskému sólu M.Vybíral a své sólo přes půl hřiště korunoval gólem na 2:1.Ze svého vedení se domácí ovšem neradovali dlouho a hned v 72.minutě hosté opět po chybě v obraně srovnali na 2:2.Zborovice se nevzdaly a svůj závěrečný tlak korunoval vítězným gólem mladý střídající Prachař na 3:2.Minutu před koncem Kojetský orazítkoval břevno a za chvíli si mohli hodových oslav užívat už všichni fanoušci.Za předvedený výkon vám patří dík.

střídali:Prachař,Hlaváč

branky Zborovic:J.Štěpánek,Vybíral,Prachař