Sláva Vám,sláva vám,vy jste ňácí,ňácí kabr...kabrňáci.Zborovice-Březolupy 0:3

18.10.2009 18:00

Bylo mě v minulých referátech vytknuto,že jsem na naše fotbalisty moc kritický.Ať mě napíše kdokoliv,kdo si po dnešním výkonu myslí,že si zaslouží pochvalu.Březolupy byly totiž dalším soupeřem v řadě,které nebyly lepší jak hráči Zborovic,to jen hráči Zborovic byli tak špatní a to doslova.S takovým přístupem ke hře,bez bojovnosti,bez nasazení a hlavně bez srdíčka to můžem rovnou zabalit a vykašlat se na to.Pořád vás nabádám k tomu,ať se dáte dohromady,ať zabojujete,ale nikdo mě nedokáže říct,kdy to vlastně bude.Když vstupujete na hřiště,uvědomujete si vůbec,že reprezentujete náš region a naši obec?Asi ne,protože na hřišti se až na dvě-tři výjimky chováte jako mátohy,co si přišly tréninkově zaběhat.

Soupeř nebyl lepší,jen měl vůli a chuť ze Zborovic odvést tři body a to na nemohoucí domácí fotbalisty stačilo.Hosté zahrozili už ve druhé minutě,kdy hostující útočník postavil naše obránce do role žáčků,překonal i gólmana Chytrého,ale jeho střelu zastavila tyč.Obrana si nevzala ponaučení,tak se stalo,že ve 20.minutě nepohlídala centr z pravé strany a hosté vedli 0:1.Ta samá situace se opakovala ve 35.minutě a hosté zvýšili náskok na 0:2.

A opět žádná snaha Zborovic udělat něco s výsledkem,žádná poctivá dřina,nasazení.Opět to byl jen výklus a rekreační fotbálek.Tak si hosté pohodlně zvýšili na 0:3 a zaslouženě si odvezly plný bodový zisk.

Sestava Zborovic:                                                              Chytrý