Sestup je nevyhnutelný:Zborovice-Kněžpole 0:1

11.06.2010 15:50

Hráči Zborovic opět zklamali hrstku svých věrných fanoušků a sami se odsoudili na 99% k neodvratnému sestupu.Daleko zkušenějšího soupeře s exligovými hráči Kowalíkem a Hlahůlkem přehrávali bohužel jen v prvním poločase a bohužel jen po velké vápno.Obrana hostí si s náznaky šancí domácích bez větších problémů poradila a vymazala ze hřiště bezzubé domácí útočníky.Ve druhém poločase hosté zkalitnili hru v záložní řadě a na domácí branku se valil jeden útok za druhým.Jen díky zkušenému a dobře chytajícímu gólmanovi Chytrému jsme nedostali příděl branek vyšší.Na vše ale nestačil a jedna vydařená střela z 20 metrů skončila v síti.

Protože Ořechov vyhrál nad V.Otrokovice 3:2 ,odskočil Zborovicím na pět bodů a záchrana se stala pouhou utopií.