Senzace se nekonala.Zborovice-Rusava 3:1

12.09.2010 18:18

V úvodním poločase si domácí vytvoříli drtivý dvacetiminutový tlak,kdy zahrávali šest rohových kopů a gólman hostí bravurně likvidoval každou domácí akci.Nejvíc práce měl po střele J.Štěpánka,ale efektivní robinzonádou zachránil na další z rohových kopů.Tak se naplnilo nedáš-dostaneš a hosté po jednom z ojenidělých protiútoků otevřeli skóre 0:1.(mimochodem z dvoumetrového ofsajdu).V tu chvíli to hráčům Zborovic svázalo nohy a zbytek poločasu  za častého pískotu diváků odehráli mizerně.Za zmínku stojí jen střela hlavou opět J.Štěpánka,která skončila na tyči.Asi pomohl poločasový výplach žaludku od trenéra v kabině,ale do druhého poločasu vyběhlo mužstvo s odhodláním neudělat ostudu domácím fanouškům s posledním mužstvem soutěže a na gólmana hostí se valil jeden útok za druhým.Během druhého poločasu kapituloval po střelách F.Hanáka na 1:1,V.Šuty na 2:1 a opět F.Hanáka na konečných 3:1.Poděkování patří všem hráčům za to,že to nevzdali a dřeli na vítězství a já osobně bych vyzdvihl výkon náhradního gólmana L.Makového,který podržel mužstvo 20.min. před koncem zápasu,kdy za stavu 2:1 pro Zborovice byla proti domácím odpískaná panalta a gólman si s ní skvěle poradil.

Branka Zborovic:F.Hanák 2x , V.Šuta