Program a rozlosování zimního turnaje v Morkovicích

21.12.2010 18:27

Program na umělé trávě v Morkovicích

 

Zimní turnaj skupina A

Účastníci: Zborovice, Švábenice, Bohdalice, Drnovice, Zdounky, Morkovice B – hrací dny soboty

Případné změny jen po dohodě se soupeřem a jinými kluby, hrací dny a časy ZT se musí dodržet!

Zimní turnaj skupina B

Účastníci: Lutopecny, Šelešovice, Počenice, Dřínov, Litenčice, Morkovice dorost – hrací dny neděle

Případné změny jen po dohodě se soupeřem a jinými kluby, hrací dny a časy ZT se musí dodržet!

 

15.1.              15.00             Morkovice A – Želátovice

16.1.              10.00             Švábenice – trenink

22.1.              15.00             Morkovice A – Určice

23.1.              10.00             Švábenice - trenink

                   13.00             Morkovice B – Vyškov dorost

 

29.1.              09.00            

                        11.00            

                        13.00             Zdounky – Morkovice B

                        15.00             Zborovice – Švábenice

                        17.00

                        19.00

 

30.1.              09.00             Lutopecny – Šelešovice

                        11.00             Litenčice – Morkovice dorost

                        13.00             Počenice – Dřínov

                        15.00             Vyškov dorost - Pustiměř

                        17.00

                        19.00

 

05.2.              09.00             

                        11.00             Švábenice – Zdounky

                        13.00             Bohdalice – Zborovice

                        15.00             Vyškov dorost

                        17.00             Pustiměř - ?

                        19.00

 

06.2.              09.00             Dřínov – Morkovice dorost

                        11.00             Šelešovice - Litenčice

                        13.00             Lutopecny - Počenice

                        15.00             Drnovice – Morkovice B

                        17.00

                        19.00

 

12.2.              09.00             Zdounky - Bohdalice

                        11.00             Drnovice - Zborovice

                        13.00             Švábenice – Morkovice B

                        15.00             Morkovice A - Bučovice                

                        17.00             Vyškov dorost - Lysovice

                        19.00

 

13.2.              09.00             Litenčice - Počenice

                        11.00             Dřínov - Lutopecny

                        13.00             Šelešovice – Morkovice dorost

                        15.00             Morkovice A – Určice

                        17.00

                        19.00

 

18.2.              17.00             Beňov - Březolupy

 

19.2.              09.00             Švábenice – Drnovice

                        11.00             Bohdalice – Morkovice B

                        13.00             Zborovice – Zdounky

                        15.00             Morkovice A - Kyjov

                        17.00            

                        19.00

 

20.2.              09.00             Šelešovice – Dřínov

                        11.00             Počenice – Morkovice dorost

                        13.00             Lutopecny – Litenčice

                        15.00             Ivanovice - ?

                        17.00             Vyškov dorost

                        19.00

 

26.2.              09.00             Zborovice – Morkovice B

                        11.00             Drnovice – Zdounky

                        13.00             Švábenice – Bohdalice

                        15.00             Morkovice A - Určice

                        17.00             Vyškov dorost

                        19.00

 

Zpět