Po skvělém výkonu zasloužené 3 body.Míškovice-Zborovice 2:4 (0:2)

06.08.2011 19:58

Pod vedením nového trenéra nastoupili hosté do utkání se snahou ukázat svým fanouškům,že fotbal ještě nezapoměli hrát.Hostů bylo plné hřiště,dávali o sobě v každé situaci vědět,nabízeli se,nevypustili žádný ze soubojů.Když se v 18.minutě zranil Kojecký,vystřídal ho o mnoho živější M.Prachař,který o dvě minuty později připravil pro Šprňu první gól 0:1.Ve 30.minutě sám M.Prachař zvýšil vedení Zborovic na 0:2.To už byl ovšem vyloučený právě Šprńa,který po odpískání zbatečně zakopl balon a velmi nepřesný hlavní rozhodčí mu udělil druhou žlutou kartu.V tu chvíli se fanoušci Zborovic začali obávat o osud zápasu,k překvapení všech ovšem zcela zbytečně.

I ve druhém poločase hráči Zborovic i v deseti makali na plný plyn a ikdyž se domácím podařilo po chybách v defenzivě 2x snížit,vždy dokázali zborovští rychle odpovědět.Z trestného kopu se z 20 metrů krásně trefil J.Štěpánek,krásný výkon korunoval O.Hlaváč.Je jen velkou škodou neproměňování vyložených 100% šancí,kterých tentokrát bylo na dva zápasy.

Za krásný výkon a fotbalový zážitek patří tentokrát díky všem hráčům a realizačnímu týmu.Pokud všichni vydrží v chuti makat na sobě,bude to dobré.Hoši,jen tak dál.

sestava:Zahradníček,Štěpánek,Švejcar,Vybíral,Šumbera,Kojecký,Vaňák,Hanák,Šuta,Šprňa,Hlaváč,

střídali:M.Prachař,Setínský

ČK:30 min. Šprňa