Po dobrých výsledcích přišel těžký direkt.Zborovice-Slavičín"B" 1:5

18.10.2010 15:32

Fotbalovější a o třídu lepší soupeř udělil domácím lekci z jednoduchosti a fotbalovosti.Domácí byli hostům vyrovnaným soupeřem jen do 25 minuty,kdy 2x zahrozili mladým Hlaváčem,ale jeho nezkušenost a klid v zakončení ke gólu nevedla.To na druhé straně se hosté zastřelovali a gólman Harásek do té doby čaroval.Vychytal tři tutovky hostí a dokázal krýt i pokutový kop.V 25.minutě pomohl hosty nastartovat velkou chybou v obraně Vybíral a od té doby byli k nezastavení - 0:1.Za další dvě minuty to bylo 0:2 a do půlky hosté vedli o tři branky.Po půlce si svůj náskok pohlídali,domácím se podařilo snížit už za stavu 0:4 F.Hanákem.

Sestava:                                                                  Harásek