Ono to jde.Věřte nevěřte.Zborovice-Boršice 2:1

01.11.2009 16:06

Domácí začali zápas aktivně a už ve druhé minutě hostující gólman zachraňoval skvělým zákrokem na roh.Poté se akce přelévaly za strany na stranu,aktivnější Zborovice měly více stoprocentních šancí,jenže bezzubí domácí útočníci si s pozornou obranou hostí neporadili.Tak se potvrdilo pravidlo nedáš - dostaneš a z ojedinělého protiútoku hosté otevřeli ve 24.minutě skóre 0:1.Po inkasované brance můžem poděkovat brankáři Chytrému a špatné koncovce hostů,že se skóre nenavýšilo.Do druhého poločasu polil domácí trénér fotbalisty Zborovic snad živou vodou,ale druhý poločas byl v podání Zborovic nadprůměr za celou sezonu.Celé mužstvo dřelo,jezdilo po zadku a výsledek se díky dvěma zásahům Tomáče Krejčího proměnil v zisk tří bodů s cenou zlata.Když maká celé mužstvo na 100%,výsledky se dostaví,jen tak dál a hodně štěstí do jarních odvet.