Nevystřelíš-nevyhraješ / Ořechov-Zborovice 2:1

23.08.2009 20:26

Domácí Ořechov vlétl na hosty ze Zborovic jako uragán a po osmi minutách se radovali domácí příznivci z vedoucího gólu.Ve skrumáži před gólmanem Chytrým nedokázali hostující zadáci míč odkopnout a domácí ho lehce dorazili do branky hostů.Hostující tým působil ospalým dojmem a na domácí nedokázal vůbec nic vymyslet.Zborovice sice měly územní převahu a možná i častější držení míče,ale za celý zápas nedokázali vystřelit na domácího gólmana.Výjimkou byla ruka domácích ve vápně,kterou Jarda Štěpánek z penalty potrestal 1-1.V těchto fázích zápasu to vypadalo i na víc,jak jeden bod.Jenže domácí ve druhé půli taktickou,ikdyž pro diváka nezáživnou hrou měli větší vůli po vítězství a v 70.minutě svou snahu korunovali vítězným gólem.Ani nepříznivý stav nevyburcoval hráče Zborovic k větší aktivitě a do konce zápasu už na branku domácích nevystřelili.Nic se jim v tu chvíli nedařilo,přihrávka na krátkou vzdálenost,na dlouhou vzdálenost,centry ani střelba.Domácí proto zaslouženě vyhráli.

Sestava Zborovic:                                                               Chytrý