Nejnovější info k novému ročníku.

03.08.2010 19:06

Takže nové info:
Trenérem pro nový ročník I.B zůstává Radim Husovský, vedoucím mužstva Jiří Dostál. Z loňského kádru odcházejí hostující hráči Michal Bělaška, Ladislav Tesař, Aleš Přecechtílek. Mužstvo doplní pro novou sezonu František Hanák a Jaromír Štěpánek, kterým skončilo hostování v Morkovicích. Z Troubek u nás bude i nadále hostovat Marek Štěpánek a ještě se v následujícím týdnu rozhodne o hostování dalších dvou hráčů u nás. Opačným směrem do Troubek odchází na hostování Vratislav Švejcar, Aleš Pergl, Ondřej Varaďa, Ondřej Vaňák. Základní jedenáctku ti já určitě nenapíšu a ani trenér ti ji nesdělí, protože bude jasná až v neděli před utkáním.

Výsledky sobotního turnaje ve Zdounkách, jako poslední přípravy před mistrovským utkáním jsou pro nás varujícím signálem, že je potřeba hodně zlepšit naši hru, tak abychom v soutěži obstáli.

V prvním utkání jsme nastoupili proti našemu soupeři z Lubné. V prvním poločase byla naše hra ještě uspokojivá a průběh vyrovnaný. Lubná se přesto dostala do vedení brankou z pokutového kopu. Druhý poločas už byl zcela v režii hráčů Lubné a ti svoje vedení ještě zvýšili druhou brankou. Porážka tedy znamenala souboj o třetí místo s poraženým z prvního utkání mezi domácími Zdounkami a Ratajemi. V něm domácí zvítězili 4:0 a tak naším soupeřem byly Rataje.
Slabý výkon z druhého poločasu s Lubnou pokračoval i s Ratajemi. Možnost jít do vedení jsme měli z pokutového kopu. Ten ale neproměnil Veselý a Ratajím se podařilo po několika zahozených šancích proměnit rychlý brejk a jít do vedení. Do poločasu svoje vedení ještě zvýšily druhou brankou po chybě naší obrany. Naše hra byla plná nepřesností, chyb, špatného pohybu oproti soupeři, který nás předčil ve všech směrech. V závěru  utkání se nám podařilo snížit na 1:2, ale soupeř svoje vedení  pojistil třetí brankou po našem nedůrazném bránění. V turnaji jsme tak skončili na posledním čtvtém místě.
I když sestava byla kombinovaná očekával se od hráčů daleko lepší výkon, než který předvedli. Nezbývá než doufat, že se výkony zlepší, abychom nebyli znovu u dna tabulky soutěže.