Nejlepší podzimní výkon.Zborovice - Březnice 4:1

07.11.2010 16:14

Domácí nastoupili do zápasu s velkou snahou odčinit debakl z prvního vzájemného zápasu a získat důležité 3body,což se jim po velmi dobrém výkonu povedlo.Ambiciózní hostující celek k ničemu nepustili a všem řadám se tentokrát nedá vůbec nic vytknout.

Domácí vlétli na soupeře s velkou chutí a na hostujícího gólmana se valil jeden útok za druhým.Už v 7.minutě se domácí dočkali vedoucí branky,kdy po zahraném rohovém kopu gólman hostí míč neudržel a M.Judas nekompromisní střelou málem protrhl síť.Domácí branka uklidnila a se snahou neudělat chybu čekaly na chyby soupeře.

Ty přišly ve druhém poločase.V 62.minutě zahrávali domácí dva rohové kopy po sobě.Oba kopal velmi dobře hrající J.Páník,první odvrátil obránce hostí na další roh a pak to přišlo.Z druhého zahrávaného rohu zvyšuje přímo J.Páník.Domácí hosty sevřeli a v 69.minutě se dočkal i dobře hrající V.Šuta,který po centru nekompromisní hlavičkou zvyšuje na 3:0.

V 76.minutě se dočkali i hosté,kdy po jedné z mála chyb domácí obrany snížili na 3:1.Domácí to nerozhodilo a v 82.minutě zakončil na konečných 4:1 J.Páník.

Za svůj velmi dobrý výkon si zaslouží všichni hráči pochvalu.

Sestava:                                                                             Chytrý,