Lubná - Zborovice 2:2. Vzhledem k vývoji utkání je bod pro Zborovice ztráta.

23.08.2010 05:20

Ten,kdo přišel o něco později,nebo stál v nekonečné frontě na pivo přišel o první gól zápasu.To domácí ihned z rozehrávky založili útok a hosté po hrubé chybě v obraně v 1.minutě prohrávali 1:0 a v tu chvíli bych si na ně nevsadil.Trvalo asi 20.minut,než se hosté z tohoto šoku vzpamatovali a postupně hru vyrovnali a v poslední desetiminutovce se hrálo jen na půli domácích,v zakončení byli ale hosté bezzubí.Největší šanci měl J. Štěpánek,který z hranice vápna těsně minul šibenici.Jeho chvíle měly ale přijít ve druhém poločase.V 55.minutě po centru z prava při výskoku přeskočil gólmana domácích a srovnal na 1:1.Hned v 60.minutě opět J.Štěpánek zvýšil na 2:1 pro hosty po akci jako přes kopírák.V 70.minutě se plně potvrdilo pravidlo nedáš-dostaneš.T.Krejčí dostal parádní centr a sám před gólmanem se mohl zeptat kam to chceš,jenže on přestřelil a domácí po rychlém protiútoku a opět po hrubé chybě hostující obrany vyrovnali na konečných 2:2.Pro hosty je bod asi úspěchem,ale vzhledem k vývoji utkání je to málo.

Branky Zborovic:J.Štěpánek 2x