Kvalitní výkon body nepřinesl:Těšnovice-Zborovice 2:1

08.05.2011 19:25

Zborovice podaly na hřišti favorita velmi dobrý a obětavý výkon.Těšnovicím byly velmi vyrovnaným soupeřem.První poločas se odvíjel mezi šesnáctkami a díky gólmanovi Haráskovi bylo skóre po prvním poločase 0:0.Náš gólman pokryl tři vyložené šance soupeře a držel šance na dobrý výsledek hodně vysoko.Bohužel s nástupem druhého poločasu si nepohlídali standartní situaci a ve 47.minutě po rohu inkasovali.Zborovice to nezlomilo a i soupeř vyrobil velkou chybu,kdy centr do vápna přeskočil posledního obránce domácích,k míči doběhl jako první Hlaváč a v 52min. nedal zkušenému Juráňovi šanci 1:1.Po inkasované brance domácí na Zborovice vyvinuli velký tlak,který korunovali v 65.minutě vítěznou brankou.Poté měli ještě několik vyložených šancí,ale Harásek byl bezchybný.V poslední minutě mohli zborovice vyrovnat,ale M.Judas v malém vápně ve vyložené šanci minul míč.

Sestava:arásek,,Vybíral,Štěpánek,Švejcar,Šumbera,Přecechtílek,Hanák,Kojetský,Šuta,Judas,Hlaváč