Krutá prohra: Boršice-Zborovice 2:1

31.05.2010 17:32

Zápasu by za snahu hráčů Zborovic slušela víc remíza,nakonec šťastnější domácí vydřeli 3body.V prvním poločase za stálého deště byli na kvalitním terénu aktivnější hosté a je jen velká škoda,že své 100% šance nevyužil 2x Honza Páník a jednou Marek Štěpánek.V obou případech stáli sami na malém vápně před gólmanem,vždy jim chyběl klid v zakončení a vysoko přestřelili.

O to hůř začali zborovští druhý poločas a jeho začátek nezachytili.Po deseti minutách po hrubých chybách prohrávali 2:0 a zdálo se být rozhodnuto.Jenže Honza Páník ihned po rozehrání snížil a utkání zdramatizoval.Jenže by to nebyl ani Páník,aby nediskutoval s rozhodčím,v 65 minutě po běžném faulu tak moc vysvětloval rozhodčímu,že nefauloval,až mu dal sudí druhou lutou a vyloučil ho.to nahrálo domácím do karet a dobře hrající kluky ze Zborovic již k ničemu nepustili a své těsné vítězství uhájili.