Kelč-Zborovice 4:0

10.10.2011 16:32

Chytrý-Krejčí, Laube, Vybíral, Maquette, Vaňák, Hanák, Šumbera (46´Hlaváč), Setínský, Šprňa (75´Prachař), Judas (40´Švejcar)

Domácí se ujali vedení hned po začátku utkání nechytatelnou střelou do šibenice po zaváhání obrany. Stav mohl po pěkné kombibaci v 15´srovnat Šprňa, ale těsně minul. Ve 20´domácí zvýšili svoje vedení, když po minele Vybírala, domácí hráč sám před brankou nezaváhal. Domácí ovládali hru a na 3:0 zvýšili dorážkou po vyražení střely brankářem. Čtvrtou branku přidali domácí opět po darované šanci hostů. Druhý poločas domácí polevili a do šancí se dostali i naši hráči. Tři dobré šance vychatal domácí brankář.Setínského teč chytil, pak i jeho střelu vyrazil na tyč a stejně tak i tvrdou střelu Laubeho vyrazil na roh. Druhý poločas se hra srovnala po nuceném střídání domácího špílmachra pro zranění.