20.kolo:Zborovice-Kvasice 0:2

18.04.2010 18:11

Tentokrát špatná hra Zborovic a velké chyby v defenzivě pomohly hostům k lacinému zisku tří bodů.Celý zápas ovlivnila hned 1.minuta zápasu,kdy Honza Páník lehce zatahal ve vápně soupeře za dres a údivu všech fanoušků se kopala penalta,kterou hostující kapitán s přehledem proměnil.0:1!Na vlas stejná situace se opakovala za pět minut ve vápně hostí,tentokrát zůstala píšťalka rozhodčího němá.Ve 30.minutě se zranil kapitán hostů a byl střídán Rajskupem.Ten hru Kvasic velmi oživil a ve 38.minutě po jeho lehkém nákopu nedokázal kapitán domácích Bezslezina odehrát lehký míč do autu,byl o míč připraven a po jeho velké chybě se soupeř ujal vedení 0:2!V tu chvíli začaly Zborovice trochu hrát,ale jen po šesnáctku soupeře,soupeř jim dovolil na svou branku vystřelit za celý zápas jen dvě propagační střely.Kazem na celém zápase byly soupeřovy herecké,někdy až komické vložky se spoustou zbytečných výkřiků,které jim rozhodčí s přehledem uznával.

Sestava Zborovic:                                            Chytrý